برای ضبط باید از کدام دوربین موبایل استفاده کرد؛ دوربین اصلی)پشت( یا دوربین جلو؟ پیشنهاد من این است که از دوربین اصلی استفاده کنید. اگر نتوانستید دوربین جلو گزینه دوم شماست. کیفیت باالی فیلم ضبط شده ارتباط مستقیمی با کیفیت باالی موبایل تان دارد. اشاره کردیم که موبایل با کیفیت HD FULL انتخاب بسیار خوبی محسوب می شود. پس باید در بخش تنظیمات دوربین موبایل، گزینه کیفیت را روی HD FULL قرار دهید. همچنین از یک حافظه جانبی کمک بگیرید و مکان ذخیره فیلم را روی این حافظه انتخاب کنید.

با انتخاب حافظه جانبی دیگر نگران پرشدن سریع حافظه اصلی موبایل نخواهید شد. نگران کیفیت فیلم ضبط شده نباشید. چندین کارگردان هالیوودی با موبایل فیلم ساخته و در سینما نمایش داده پس شما اولین فرد نیستی

موبایل را روی سه پایه قرار دهید. میکروفن را در ورودی هدفن قرار دهید. مکان ایستادن تان را در کادر موبایل مشخص کنید. پیشنهاد من این است که در سمت راست کادر بایستید. تا در سمت مخالف بتوانید زیرنویس، تصاویر، فیلم یا لوگو را در مرحله تدوین اضافه کنید. همچنین فاصله باالی سر تا کادر را در حد مناسب تنظیم کنید. به این صورت که نباید فاصله بسیار زیاد باشد یا بسیار کم. دکمه ضبط فیلم را فشار دهید و شروع کنید.

فیلم برداری با موبایل

گوشی سامسونگ A10 pro

مزیت گوشی های طرح اصلی

خرید گوشی

گوشی سامسونگ گلکسی فولد 2

با یک میلیون بهترین گوشی را بخرید.

کد مخفی گوشی شما

موبایل ,فیلم ,دوربین ,کیفیت ,ضبط ,دهید ,را در ,قرار دهید ,را روی ,کیفیت باالی ,من این

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سرگرمي امنیت خودرو workingg هرچه از دل برآید لاجرم بر دل نشیند alirezael گلچهره فایوایران ، مرکزی برای ادیت جی تی ای نایاب دانلود | دارک روید | اعماق تاریک اندروید | Lillie's notes
دزدگ